G6Z-1PE-DC12
浏览次数:153次
G6Z-1PE-DC12概述
制造商: Omron
产品种类: 低信号继电器 - PCB
触点形式: 1 Form C
线圈电压: 12 VDC
线圈电流: 16.7 mA
线圈类型: Non-Latching
功耗: 200 mW
端接类型: Solder Pin
绝缘: 60 dB to 65 dB at 900 MHz / 30 dB to 45 dB at 2.6 GHz
介入损耗: 0.1 dB to 0.2 dB at 900 MHz / 0.3 dB to 0.5 dB at 2.6 GHz
最大开关电流: 0.5 A